תושבים יקרים שלום לכולם,

תאגיד מעיינות השרון הוקם בשנת 2010 מכוח חוק תאגידי מים וביוב תשס"א 2001, ופועל בהתאם לחוק זה.
התאגיד הינו תאגיד רב רשותי, המספק שירותים לכ- 86,000 תושבים ב-5 ישובים, לתושבי העיר כפר יונה ולתושבי הישובים: קדימה צורן, אבן יהודה, פרדסיה ותל מונד.
לתאגיד דירקטוריון הפועל מתוך מחוייבות ונאמנות תאגידית ולטובת תושבי הישובים.
עם כניסתי לתפקיד בדירקטוריון בשנת 2013 קיבלתי על עצמי להצעיד את התאגיד קדימה, מאז ועד היום בעבודה רבה ומאומצת של כל שדרת הניהול וברתימת כלל העובדים ביצענו ואנו מבצעים תהליכים רבים לשיפור, לחדשנות ולהצעדת התאגיד קדימה בכל הפרמטרים, עבודה זו נשאה פרי והתאגיד נחשב לתאגיד מוביל בכל המדדים.
יחד עם זאת, ברור לכולנו כי יש לנו עוד דרך לעבור ולכן התאגיד לא עוצר אלא ממשיך בתהליכי למידה, הסקת מסקנות ושיפור התהליכים והשירותים.
תאגיד מעיינות השרון, מחויב להוביל, לתכנן, לקדם ולפתח את תשתיות הביוב והמים במטרה לתת מענה הולם ואספקת מים שוטפת ואיכותית וכן לאפשר את המשך תנופת הפיתוח בחמשת הישובים להם אנו מעניקים שירות, התאגיד משקיע תקציבים רבים בשדרוג תשתיות המים והביוב בכל שנה ופועל כל העת לשיפור השירות לתושבים.
במסגרת תהליכי שיפור והנגשת המידע לתושבים חידש התאגיד בשנה (2021) את אתר האינטרנט והוסיף בו אפשרויות כך שיוכל לתת מענה רחב יותר לתושבים לצד גישה נוחה וקלה לשירותיו, ביניהם: תשלומי מים, תעריפי מים, טיפים לחסכון במים ועוד...

בברכה
מעיין רז כהן
יו"ר הדירקטוריון